Для цього потрібно провести лабораторний аналіз, на підставі якого експерт видасть висновок. Це єдино вірний спосіб визначення властивостей і якостей автомастила. Висновок також має враховувати наявність голограми, виду і якості друку етикетки, термінів виготовлення і придатності, зовнішнього вигляду упаковки, які також є підтвердженням якості купленого товару.
Всі інші варіанти визначення якості, якими часто користуються і рекомендують блогери, не дають повного уявлення про технічну рідину, а найчастіше вводять в оману. Так, за кольором оливи неможливо визначити підробку – базова рідина прозора, а відтінок надає пакет присадок, який відрізняється у кожного виробника.
Аромат оливи також помилковий спосіб контролю якості. Деякі виробники використовують ароматизатори, які надають якийсь “свій” аромат продукції, але відмінність запахів у різних брендів у такій ситуації не свідчить про підробку.
Тест на в’язкість, який оцінює плинність оливи за температури довкілля, також не є інформативним – ця якість дуже залежить від температури вимірювання та індексу в’язкості. Варто пам’ятати, що якісна олива може бути ближчою до верхньої або нижньої межі допустимої норми, тому в’язкість двох однакових олив одного бренду може відрізнятися.
Пенсіонери в Україні можуть користуватися не лише пільговими тарифами на мобільний зв’язок, а й мати…
Великі кросовери набирають популярності на світовому ринку. Причому високим попитом стали мати навіть дорогі моделі.…
Багато хто зауважує, що в протектор шин у процесі експлуатації забиваються камені, як зовсім дрібні,…
Компанія Mercedes-Benz ініціювала відгук гібридних автомобілів AMG , оснащених системою E Performance , через програмну…
В Україні водійське посвідчення можна отримати лише після досягнення встановленого віку, який залежить від категорії…
Конденсат усередині автомобільних фар – поширена проблема, з якою автовласники особливо часто стикаються у міжсезоння.…
Leave a Comment