Для цього потрібно провести лабораторний аналіз, на підставі якого експерт видасть висновок. Це єдино вірний спосіб визначення властивостей і якостей автомастила. Висновок також має враховувати наявність голограми, виду і якості друку етикетки, термінів виготовлення і придатності, зовнішнього вигляду упаковки, які також є підтвердженням якості купленого товару.
Всі інші варіанти визначення якості, якими часто користуються і рекомендують блогери, не дають повного уявлення про технічну рідину, а найчастіше вводять в оману. Так, за кольором оливи неможливо визначити підробку – базова рідина прозора, а відтінок надає пакет присадок, який відрізняється у кожного виробника.
Аромат оливи також помилковий спосіб контролю якості. Деякі виробники використовують ароматизатори, які надають якийсь “свій” аромат продукції, але відмінність запахів у різних брендів у такій ситуації не свідчить про підробку.
Тест на в’язкість, який оцінює плинність оливи за температури довкілля, також не є інформативним – ця якість дуже залежить від температури вимірювання та індексу в’язкості. Варто пам’ятати, що якісна олива може бути ближчою до верхньої або нижньої межі допустимої норми, тому в’язкість двох однакових олив одного бренду може відрізнятися.
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
На заході Tech Days у Ландсхуті марка BMW поділилася першими подробицями щодо розробки нових електричних…
Шанхайське видання Leixing Pindao склало рейтинг електромобілів за швидкістю зарядки, протестувавши 26 моделей із пробігом…
BMW представила прототип Vision Vehicle із передовою системою управління Heart of Joy, яку компанія вважає…
Leave a Comment