Названі найнадійніші преміальні кросовери та позашляховики

Час читання: < 1 хв.
0
Названі найнадійніші преміальні кросовери та позашляховики

Коли звучить фраза «преміум» багато хто впевнений, що отримують рівно те, за що платять великі гроші. Однак далеко не всі преміальні автомобілі є ідеальними, особливо поглянути на статистику їхньої надійності.

Журнал «CarEdge» взяв за основу дослідження «Consumer Reports», вичленувавши з нього безвідмовні преміальні кросовери і позашляховики. При ранжируванні тієї чи іншої моделі враховувалася як її загальна оцінка з погляду надійності, а й відсутність відгукних кампаній.

Найнадійніші кросовери та позашляховики класу люкс

Перше місце у списку найміцніших SUV посів позашляховик Lexus GX, але не нового модельного року, надійність якого поки що не протестована, а попереднього (2023). Загальна оцінка цієї моделі склала 86 балів зі 100.

Автомобіль називають міцним, але при цьому розкішним робочим конячком з відмінними позашляховими можливостями.

На другій позиції розташувався ще один Lexus, але вже субкомпактний «паркетник» UX 2024. Надійність цієї моделі оцінили у 83 бали зі 100, а також похвалили її за компактні розміри, сміливий дизайн та низьку витрату палива.

Бронза в цьому ТОПі дісталася BMW X5 2024 року. Автомобілю присудили 82 бали зі 100 за надійність, виділили його спортивні якості, а також розкішний та продуманий інтер’єр.

Замкнули п’ятірку найнадійніших люксових кросоверів та позашляховиків Acura RDX 2024 з результатом у 80 балів зі 100 та BMW X3 2024, якому присудили 73 бали зі 100 можливих відповідно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!