Фахівці з Ботропа взяли E-Class і запхали під капот могутній 6.3-літровий V12, потужністю 800 к.с.
Характеристики Brabus E V12:
Проект отримав назву Brabus E V12 “One of Ten” або “Чорний барон” і був випущений обмеженою серією з десяти одиниць. Початкова вартість становила 600 000 євро.
Давайте поглянемо на цього героя більш детально. Серійний номер – “01/10”! Так, так, дозвольте ще раз підкреслити, що це перший виготовлений екземпляр!
7 травня 2009 року він був зареєстрований в Brabus і отримав номерний знак “BOT EV12”. Протягом наступних п’яти років автомобіль належав Brabus і використовувався як “виставковий транспортний засіб”. Автомобіль використовувався на всіх виставках та офіційних прес-релізах.
Деякий час він був покритий чорним матом і мав найбільшу родзинку E V12 – сумнозвісну спідницю задньої арки, яка згодом змінила свій вигляд; у 2014 році Brabus продав її приватному колекціонеру. Того ж року він приєднався до Gumball 3000.
Потім автомобіль перейшов до рук компанії mechatronik.official і перебував у їхній власності, поки не був проданий в Україну.
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…
В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…
В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…
Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…
Після успішного запуску електромобіля Elroq, компанія Skoda активно працює над новим проектом у своєму портфоліо…
Leave a Comment