У дорозі відбувається всяке, можна пробити колесо, порізати або отримати ще якісь пошкодження покришок.
“Апостроф” розповідає, у яких випадках можна доїхати до шиномонтажу на пошкодженому колесі.
Більшість автовиробників намагаються комплектувати свої машини, якщо й не повноцінним запасним колесом, то хоч би докаткою. Але буває так, що докатка із запаскою ще раніше вибули з ладу, а до шиномонтажу дістатися треба.
Експерти запевняють, що дістатись шиномонтажу на пошкодженому колесі можна. Наприклад, якщо гума отримала порівняно невелике пошкодження, тобто дірку, крізь яку повітря виходить не відразу, а згодом. У цьому випадку важливо пам’ятати, що на колесі можна їхати без побоювання пошкодити гуму рівно доти, поки між її частиною, що прилягає до землі і диском, є хоча б тоненький прошарок повітря. Це означає, що якщо ми накачаємо колесо максимально і швидко поїдемо, то у нас будуть всі шанси дістатися своїм ходом до шиномонтажу, з періодичними зупинками для підкачування колеса.
Якщо повітряний прошарок між гумою і диском відсутній, на спущеному колесі їхати не можна. В цьому випадку метал диска котитиметься безпосередньо по гумі, розрізаючи її поверхню зсередини, пошкоджуючи корд та інше. Іншими словами, у разі серйозного пошкодження колеса, їхати не можна.
З настанням холодів починається справжній ажіотаж на зимову рідину для омивачів. Її продають буквально скрізь…
З настанням холодів я, як і багато водіїв, постійно стикаюся з однією й тією ж…
Ремені безпеки – це не просто частина автомобіля, це наша безпека на дорозі. Але чомусь…
Renault позбавить кросовери «спільного» двигуна з Mercedes-Benz. Французькі журналісти з'ясували, що 1,3-літровий агрегат лінійки TCe…
Найголовніше — звертатися лише до перевіреного автосервісу, який можна знайти за рекомендаціями друзів, колег, знайомих.…
Щоб зимові шини прослужили якнайдовше, головне — це використовувати їх лише в сезон. Не варто…
Leave a Comment