У дорозі відбувається всяке, можна пробити колесо, порізати або отримати ще якісь пошкодження покришок.
“Апостроф” розповідає, у яких випадках можна доїхати до шиномонтажу на пошкодженому колесі.
Більшість автовиробників намагаються комплектувати свої машини, якщо й не повноцінним запасним колесом, то хоч би докаткою. Але буває так, що докатка із запаскою ще раніше вибули з ладу, а до шиномонтажу дістатися треба.
Експерти запевняють, що дістатись шиномонтажу на пошкодженому колесі можна. Наприклад, якщо гума отримала порівняно невелике пошкодження, тобто дірку, крізь яку повітря виходить не відразу, а згодом. У цьому випадку важливо пам’ятати, що на колесі можна їхати без побоювання пошкодити гуму рівно доти, поки між її частиною, що прилягає до землі і диском, є хоча б тоненький прошарок повітря. Це означає, що якщо ми накачаємо колесо максимально і швидко поїдемо, то у нас будуть всі шанси дістатися своїм ходом до шиномонтажу, з періодичними зупинками для підкачування колеса.
Якщо повітряний прошарок між гумою і диском відсутній, на спущеному колесі їхати не можна. В цьому випадку метал диска котитиметься безпосередньо по гумі, розрізаючи її поверхню зсередини, пошкоджуючи корд та інше. Іншими словами, у разі серйозного пошкодження колеса, їхати не можна.
Трамп вводить 25-відсоткові мита на всі імпортні автомобілі. Новий виток торгової війни загрожує серйозними наслідками…
У Євросоюзі погодили нові жорсткі заходи: якщо водій серйозно порушив правил дорожнього руху в одній…
Німецька асоціація ADAC щорічно проводить великі тести покришок: цього сезону експерти організації протестували 18 літніх…
У певний момент автолюбителям доводиться займатися продажем транспортного засобу. Багато хто в таких випадках використовують…
Компанія Mercedes-Benz нещодавно розкрила свої плани щодо майбутніх новинок. До них входить випуск 36 нових…
Невірний вибір автомобіля, особливо на вторинному ринку, може призвести до значних витрат на його ремонт…
Leave a Comment