Топ-4 міфи про електромобілі, яким чомусь усі вірять

Час читання: < 1 хв.
0

1. Вони “дорожчі за звичайні”.

Що це стверджувати, давайте домовимося порівнювати авто однакового КЛАСУ, ок? а не огірки із помідорами! Електромобілі як досить нова технологія відразу виробляються як преміум-клас. “Якщо робиш щось нове – роби це КЛАСНО!” Тому порівнювати 5-річну BMW X1 і BMW I3S зовсім немислимо. Ще цікавіше, коли порівнюють VW golf з третьою, наприклад… або Nissan Leaf з бензиновою Кією порівнянного розміру. Так не так. Визначте технічні характеристики та клас машини, а потім порівнюйте порівнянне. У цьому випадку побачите, що ціна електричок нітрохи не вища.

2. “Вони дорогі, тому що їх випускають лише преміум-бренди”. чергове не зовсім правильне твердження. Чому? Правильно, що почали випускати електрички BMW, Porsche, Tesla (саме собою), Nissan, VW, Toyota, Fiat, …. Тобто усталені бренди з виробництвом та наявністю коштів на R&D, інновації та виробництво електродвигунів та батарей. Але, як бачите, це зовсім не означає, що всі електрички поголовно преміальні. Ніссан Ліф у пристойному стані та з гарною батарейкою можна знайти за ціну 15-річного VW жука. Або міні купера. Ну, розумієте…

Реклама

3. “Утримувати електричку дорого”. Де? Ні паркувань, ні податків, ні платних платників нічого. А за паркування машини можна легко викочувати по 10 тисяч на місяць. До речі, BMWi виходив на ринок США з одним із слоганів “Як заощаджують заможні люди” або “заощаджуємо по-состоятельному”.

4. “А де заправлятися?”. Хоч у стовпа на подвір’ї, хоч із домашньої розетки, якщо поряд немає зарядної станції.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!