Привіт усім, шановні мої читачі. Ну от, власне, і дочекалися ми того моменту, коли зима входить у свої повноцінні права. І багато автомобілістів вже встигли змінити літній комплект гуми на зимовий. А зараз найбільш актуальними для покупки стали дешеві шини цієї категорії. У принципі, доступні покришки завжди мали високий попит. Але зараз іронія ситуації полягає в тому, що бюджетні шини не є такими вже доступними, як скажімо, ще рік тому і деякі моделі оцінюються, тепер, на рівні моделей другого ешелону, тоді як останні взагалі влетіли в перший ешелон – з погляду змінилася цінової політики. Але, звичайно,
Втім, перш ніж я далі продовжу свою думку, хотілося б висловити подяку своїм давнім і відданим передплатникам – за те, що ви підтримуєте мене та всі мої починання на каналі. Завдяки такій підтримці канал має можливість розвиватися далі. Крім того, не варто забувати і про випадкових читачів, яких, судячи зі статистики, також налічується чимало. У такому випадку, буду рекомендувати їм не соромитися себе позначати – ставте лайк цієї публікації, якщо вона вам припала до вподоби або була корисною. Крім того, підписуйтесь на сам канал у тому випадку, якщо цього ще й досі не зробили. Оформлена передплата надасть можливість бачити свіжі матеріали каналу у верхній частині стрічки своїх рекомендацій. Таким чином, ви завжди зможете залишатися у центрі актуальних подій. Тепер же приступаємо.
Отже, перший недолік, який притаманний багатьом бюджетним шинам із шипами – це нюанси з ошипуванням. По-перше, варто відзначити, що багато питань викликає якість монтажу цих компонентів. Скажімо, імениті виробники приділяють цьому підвищену увагу та застосовують різні технології, які дозволяють шипам міцно та довго триматися у своїх посадкових лунках. Крім того, деякі шинні концерни застосовують технологію «вдавлювання кігтів» при їзді асфальтом, що дозволяє їм не сточуватися і тим самим служити довше.
А ось у бюджетній гумі ви такого не зустрінете. В результаті, вже в перший сезон зимової експлуатації якась частина шипів може повилітати і сточитися, що не сприяє безпеці водіння в наступні сезони.
Ще один тонкий нюанс – це виступ шпильок. Іншими словами, є такі компанії, які використовують надто малий виступ шипів щодо протектора. Є місце і зворотна ситуація – коли шипи занадто сильно виступають. В обох випадках металеві компоненти досить швидко сточуються і зношуються, через що звичайно ж втрачається стійке зчеплення коліс із зимовою дорогою.
Третій недолік бюджетних зимових шин із шипами – примітивний склад гуми. Скажімо, дешеві шини, апріорі, бувають або занадто жорсткими – спочатку, або ж навпаки, надмірно м’якими. Але в тому чи іншому випадку це не сприяє тривалому терміну служби гуми. Зокрема, вилітають шипи, через що може знадобитися процедура дошипування.
Ну і є деякі претензії до проектування малюнка протектора. На жаль, у дешевих шин він не надто продуманий, через що можуть спостерігати проблеми із самоочищенням протектора, що не є добре для прохідності. А ще можуть спостерігатися проблеми зі стійкістю на засніженій дорозі.
Таким чином, потрібно бути дуже впевненим у дешевій гумі, що шипується, щоб беззастережно їй довіритися при зимовій експлуатації. Однак поспішаю порадувати деяких – хороша гума в бюджетному сегменті, все ж таки, існує і надалі я представлю вам її
Поки що ж, пишіть свою думку у коментарях. Всім дякую за виявлену увагу.