Nissan оновила електричний кросовер Ariya, але для США це неактуально – модель у 2026 році туди не повернеться. В інших регіонах Ariya отримала новий стиль, який перегукується з останнім Leaf.
Головна зміна – “обличчя” автомобіля. Замість імітації решітки радіатора тепер спереду пофарбована панель, нова оптика та спокійніший бампер. Кросовер виглядає сучасніше та солідніше. Ззаду змін небагато, але з’явилися нові 20-дюймові колеса та яскравий колір Plasma Green із контрастним дахом. Також обіцяно покращену підвіску для більшого комфорту.
Серед технічних новинок – функція V2L (vehicle-to-load), яка дозволяє живити зовнішні прилади потужністю до 1,5 кВт навіть при закритому автомобілі. Усередині з’явилася нова мультимедіа на базі Google.
Запас ходу та потужність залишилися без змін: батареї 66 і 91 кВт·год, базово передній привід, повний e-4ORCE – опційно. Модель Ariya Nismo (429 к.с.) отримала лише V2L і мультимедіа, зовні залишившись без змін.





