Україні пророкують нашестя дешевих дизельних авто

2
7641

Відмова європейських країн від дизельних авто може викликати нашестя такої техніки в Україні. Експерти прогнозують можливе збільшення кількості вживаної техніки на дорогах, що призведе до транспортного колапсу в містах, а також буде мати негативний вплив на цивілізований авторинок. Про це йдеться в повідомленні прес-служби корпорації «Богдан».

Читайте також  Євробляхери придумали хитру схему ввезення авто з-за кордону в обхід штрафів

«Україна може стати ринком збуту старого дизельного транспорту, тому, для попередження цього, варто вже зараз замислитися над розробкою більш жорстких правил ввезення автомобілів. Нові закони можуть врятувати міста від посилення забруднення, а також сприяти розвитку вітчизняного автомобілебудування », – відзначили в компанії.

У «Богдані» також додали, що українцям слід переймати прогресивний досвід розвинених країн і рухатися до зниження кількості дизельних транспортних засобів і збільшення виробництва власних сучасних авто.

«Пільги для українського автомобілебудування дозволять виробляти сучасну техніку в Україні. А локалізація її виробництва дозволить значно зменшити вартість», – вважають в компанії.

У компанії нагадали, що в минулому році українська влада пішла на законодавчий компроміс і надала водіям нелегальних машин з іноземною реєстрацією пільги для законного розмитнення. Це рішення дозволило почати процес формування цивілізованого автомобільного ринку, а також поповнило Пенсійний фонд вже на 7,6 млрд грн.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Самі їздіть на своєму гавні , ті ваші богдани за 5 років розсипаюся підараси ви кончені

  2. Згоден з вами. Самі їздять на новенькому дорогому авто німецького чи японського виробництва, а нам пропонують свій українсько-китайський гівнопром по завищеним цінам. І наживається на цьому Порох і його команда. Виготовляйте дешевше і якісне авто – і люди будуть його брати, а не шукати альтернативу у вживаних авто з Європи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.