Названо країни з найдешевшою вартістю бензину

0
101

Авторитетне видання склало рейтинг країн за вартістю бензину, його доступності, а також відзначило скільки відсотків доходу населення витрачає на паливо. Дослідження охопило 61 країну. Рейтинг з’явився на сайті Bloomberg, передає ТСН . 

Так, середня вартість за галон бензину становить 2,6 долара. Саме така ціна відзначена в США, які знаходяться на 11 місці. Більшість країн купують паливо значно дорожче. Більш низька ціна зазначається в Пакистані ($ 2,59 за галон), Росії ($ 2,48), ОАЕ ($ 2,22), Саудівської Аравії ($ 2,06), Малайзії ($ 2,01), Єгипті ($ 1,64), Нігерії ($ 1,54), Кувейті ($ 1,31), Ірані ($ 0,54). 

При цьому в Венесуелі вартість палива відзначена як найдешевша: $ 0,01 за галон.

Разом з тим далеко не в усіх країнах дешевизна палива означає його доступність для населення. Так, в цьому відношенні США перебуває вже на 3 місці. Більш доступне паливо відзначено в Кувейті і Венесуелі (позначено як 0,00%, що може бути пов’язано з відсутністю інформації по регіону). 

Цікаво, що Пакистан, який має ціну за галон палива дешевшу, ніж в Америці, знаходиться на останній сходинці за доступністю. Росія перебуває на 31 місці поступившись місця безлічі країн з більш дорогим бензином.

У стовпчику відносини заробітку до розтрат на паливо США займають 44 сходинку. В країні житель з автомобілем витрачає 1,79% доходу на бензин. Більшість європейських країн знаходяться нижче Америки. У Росії на паливо витрачають 2,13% доходу, згідно з дослідженням Bloomberg. Навіть ця цифра відправляє країну на 51 місце з 61-го. 

Варто відзначити, що Україна і ще ряд країн не включили в дослідження.

Читайте також  "Укравтопром" назвав автомобілі які найбільше продали за жовтень

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.