Кримському мосту пророкують сумне майбутнє

0
322

Експерти прогнозують, що Кримський міст потребують постійних фінансових інвестицій для підтримки своєї працездатності, не кажучи вже про запуск залізничного сполучення.

Через помилку в проектуванні залізничних підходів до Кримського мосту Москві доведеться виділити додаткові гроші, щоб завершити будівництво залізничного сполучення з окупованим Кримом.

«РФ доведеться додатково виділити майже 3 мільярди рублів ($ 44 млн) для завершення будівництва залізничних підходів до Керченської мосту, про що свідчить розпорядження Уряду Росії від 27.12.2018 № 2957-р. Виявилося, що наявні грунти не можна використовувати для облаштування насипу під залізничне полотно. При будівництві встановлено, що фактичні властивості ґрунтів істотно відрізняються від тих, що були використані при проектуванні ЗАТ «Ленпромтранспроект», – йдеться в повідомленні.

Читайте також  Половина доставлених на фронт автомобілів “Богдан” зламалася, – волонтерка

Також повідомляється, що в залізничному тунелі, який будується в районі селища Жовтневе, поруч з місцем проведення археологічних розкопок на місці зниклого села Бієль в 2018 році відбувся непередбачений зрушення породи, який пошкодив кріплення тунелю. Через це будівельні роботи на мосту довелося тимчасово припинити, а тендер на електрифікацію ділянки скасувати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.