«Богдан» похвалився новим досягненням

0
591

«Богдан Моторс» увійшов до списку 20 найбільш інноваційних компаній України. Про це свідчить рейтинг видання «Деловая столица», передає прес-центр корпорації, пише autonews.ua.

«Богдан Моторс» має підприємства з виробництва легкових автомобілів в Черкасах, автобусів, тролейбусів і електробусів в Луцьку, а також виробничі потужності по збірці вантажівок і підприємства по гарантійному та сервісному обслуговуванню автотранспортних засобів всіх типів.

Аналітики звернули увагу на екологічну модернізацію Луцького автоскладального заводу і розробку бронеавтомобіля «Барс-8» на Черкаському автоскладальному заводі. Вони відзначили, що корпорація «Богдан» планує значно збільшити випуск громадського транспорту на Луцькому автоскладальному заводі. З цією метою більш 150 млн доларів було інвестовано в будівництво нових цехів і закупівлю сучасного обладнання, яке відповідає міжнародним і національним екологічним стандартам і вимогам охорони праці.

Читайте також  Кількість покинутих “євроблях” зростає. Влада не знає, що робити (Фото)

«Корпорація налагодила випуск повністю електричного автобуса А70100. Він уже зарекомендував себе на ринку ЄС і курсує дорогами Польщі. Також «Богдан Моторс» виготовив для датської компанії Banke Electromotive першу електричну вантажівку для муніципального використання, а французькому виробнику екологічного транспорту Bluebus передав 12-метрові кузова для електробусів», – говориться в результатах дослідження.

Також «Богдан Моторс» відзначили інноваціями і у виробництві військової техніки.

«На Черкаському автоскладальному заводі розроблений бронеавтомобіль “Барс-8” у відповідності зі стандартами світових аналогів і з урахуванням вимог ЗСУ», – йдеться в матеріалі.

Читайте також  Украинских водителей предупредили об изменениях в автостраховании

При складанні списку журналісти враховували не тільки наявність інноваційних планів на майбутнє, але і вже успішно реалізовані нововведення в технологіях і продуктах. Також враховувалися роль компанії в життя країни, обсяг інвестицій, вкладених в інноваційні проекти, участь компанії в спеціалізованих виставках і значення впроваджених інновацій для зміцнення економічного і технологічного потенціалу і міжнародного авторитету України.

Загалом Луцький завод може виробляти 2200 тролейбусів і автобусів в рік і готовий забезпечити потреби вітчизняних міст в новому сучасному транспорті, який відповідає європейським стандартам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.