Депутати придумали чергове нововведення для водіїв

0
1031

Депутати Верховної Ради хочуть внести суттєві поправки в закон «Про парковки», ще до вступу його в силу. Зокрема, йдеться про внесення змін до суті поняття «послуги парковки».

Законопроект №8423 пропонує покласти на паркувальників відповідальність не тільки за «непроникнення на них сторонніх» осіб, а й за їх збереження і цілісність. Для цього суть поняття «парковка» фактично хочуть прирівняти до терміну «зберігання». Як і раніше, паркувальний майданчик буде зобов’язаний видати автомобіль власнику на першу його вимогу.

Читайте також  В какое время полезнее всего пить воду

При цьому документ пропонує заборонити переміщати розміщений на парковці автомобіль, крім випадків, коли він істотно перешкоджає руху інших машин. Навіть в тих випадках, коли його власник відмовляється платити за послуги.

Та й взагалі, хоч якось обмежувати рух авто в разі несплати або неповної оплати за послуги документ суворо забороняє. І пропонує розбиратися з боржником в судах.

Читайте також  Амністія відкладається. Влада прийняла рішення щодо «євроблях»

Іншими словами, якщо проект буде прийнятий в сесійній залі, автомобілісти зможуть, спираючись на його норми, не платити за парковку. Ні евакуювати авто, ні заборонити йому виїхати з території паркувального майданчику не можна.

Джерело: ubr.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.