КрАЗ Modular – новий проект українського модульного позашляховика – UaMotors – Все про автомобілі
UaMotors – Все про автомобілі
  • Головна
  • АВТО
  • КрАЗ Modular – новий проект українського модульного позашляховика
АВТО

КрАЗ Modular – новий проект українського модульного позашляховика

Сьогодні ПАТ «АвтоКрАЗ» активно працює над вантажівками середнього і малого тоннажу. А як щодо компактних багатофункціональних транспортних засобів, які можна було використовувати як позашляховики для активного відпочинку, автомобілі-евакуатори і навіть як броньовані розвідувальні машини.

Виявляється, такий проект є, і називається він «Позашляховик KrAZ Modular з модульною системою кузовів».

Основна ідея нового проекту – максимально здешевити виробництво і максимально розширити асортимент модифікацій. Позашляховик із нестандартно великими колесами, в якому передня частина (моторний відсік, лобове скло з передніми стійками і підвіскою коліс), рама і задня підвіска представляє одне ціле. Покупцеві надається можливість змінювати кузови-модулі на свій розсуд, купуючи їх у міру потреби.

А тепер найцікавіше. «Позашляховик KrAZ Modular з модульною системою кузовів» це дипломний проект студента Запорізького Національного Технічного Університету – Володимира Коваля, інформує співтовариство «Українські автомобілі» на своїй сторінці в Фейсбук. Виявляється, його батько працював свого часу на НТЦ «ЗАЗавтотехніка» і Володимир вирішив піти за його стопами. Хочеться вірити, що проект KrAZ Modular отримає продовження.

Останні записи

2 Коментарі

Правда 27.05.2018 at 22:06

Отримає, але з такими мудаками у власті, не в Україні.

Відповідь
Сирко 27.05.2018 at 22:12

Может через сто лет)

Відповідь

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.