Автомобілі відомого бренду можуть значно подешевшати

0
1665

Американська влада знайшла потенційно незаконне програмне забезпечення в автомобілях Mercedes-Benz оснащених дизельними двигунами. Якщо підозри підтвердяться, компанію чекає дизельгейт, повідомляє auto.24tv.ua.

Інформацію що до наявності підозрілого програмного забезпечення на автомобілях Mercedes-Benz розповсюджує Automotive News з посиланням на Bild am Sonntag. Американські слідчі знайшли в коді програмного забезпечення функцію під назвою Slipguard, яка відповідає за розпізнавання проведення лабораторного тесту і може змінювати рівень шкідливих викидів при його проходженні. Ще одна функція під назвою Bit 15 автоматично відключає максимальний рівень очищення вихлопних газів після проходження 26 км шляху після проведення тесту.

Читайте також  Нова Octavia? З’явилося фото невідомої моделі Skoda

Після відключення очищення рівень шкідливих викидів перевищував допустиму норму в 10 разів. Німецьке видання посилається на наявну у нього електронну переписку між інженерами з питаннями про законність подібного програмного забезпечення. Газеті відмовили в коментарі офіційні представники марки, заявивши лише про те, що Daimler співпрацює з владою США і зокрема з місцевим Міністерством юстиції на умовах конфіденційності.

Читайте також  Компанія Jaguar вивела на тести новий прототип седана XE S

Нагадаємо, що наймасштабніший скандал з заниженням рівня шкідливих викидів відбувся з маркою Volkswagen і призвів до заборони продажу деяких дизельних моделей на території США. Згодом автомобілі призначені для ринків з високими екологічними стандартами були перенаправлені на ринки країн що розвиваються. Це стало одною з причин здешевшання автомобілів марки Volkswagen в Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.