Топ-10 найбільш продаваних автомобілів в Україні

0
1905

У понеділок, 3 грудня, в Єгипті вперше стартувала масштабна Міжнародна виставка з питань оборонної промисловості EDEX 2018 (Egypt Defence Expo). ПрАТ «АвтоКрАЗ» – серед українських експонентів заходу, пропонував на виставці останні свої військові розробки. У їх числі – макети автомобілів КрАЗ-Фіона  та прототипу важкого евакуатора 8×8 – КрАЗ-HRV, інша рекламна продукція національного виробника, розміщена на стенді ДП «Укроборонсервіс», який представляє Українські підприємства ОПК.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Урочисто відкрив «EDEX 2018» Президент Єгипту Абдель Фаттах Ас-Сісі. За даними організаторів, участь в «EDEX 2018» беруть 373 єгипетські та іноземні компанії оборонної галузі із 41 країни світу. У дні проведення виставки очікуються десять міністрів оборони, сім начальників генеральних штабів і вісім міністрів оборонної промисловості з різних країн.

Читайте також  Бойові Запорожці і секретні військові всюдиходи ЛуАЗу (ФОТО)

Триденна виставка є продуктивною платформою для створення і зміцнення ділових відносин, обговорення різних питань, що цікавлять, – відзначають топ-менеджери ПрАТ «АвтоКрАЗ», що зараз працюють на виставці. Вони впевнені, що EDEX 2018 стане першою в своєму роді виставкою озброєнь не тільки в Арабській Республіці Єгипет, а й на всьому Африканському континенті.

Слід зазначити, що АРЄ – країна, із якої у Кременчуцького автозаводу давні міцні зв’язки. КрАЗи тут добре знають, люблять і вміють з ними працювати, модифікуючи під свої потреби У різний час, починаючи з 1961 року, Кременчуцький автомобільний завод поставив до Єгипту майже 4000 автомобілів КрАЗ різних моделей та модифікацій. Вони зарекомендували себе як проста в експлуатації, надійна та витривала техніка. КрАЗи служать в Єгипті вже більше півсторіччя, їх бездоганна робота у важких природно-кліматичних і дорожніх умовах цієї країни сприяє продовженню співпраці споживачів Єгипту та українського виробника – заводу «КрАЗ».

Читайте також  Як виглядає Chevrolet Volt з пробігом 750 000 км (ВІДЕО)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.