Toyota відкличе 1,6 мільйона автомобілів по всьому світу

0
128

Компанія Toyota відкличе близько 1,6 млн автомобілів по всьому світу у зв’язку з проблемними подушками безпеки. Зокрема, акція торкнеться моделей Avensis і Corolla, повідомляє AFP.

Відгук оголошений через можливої ​​помилки в керуючому модулі подушок безпеки, які можуть не спрацювати під час зіткнення. В інших випадках дефект, навпаки, може призвести до мимовільного спрацювання системи. З цієї причини в ремонт відправиться 1,06 млн машин, у яких виконають заміну блоку управління подушками. Роботи займуть приблизно одну годину.

Крім того, буде відкликано близько 600 тис. Автомобілів, 255 тис. З яких відправлять на сервіс в Європі. У цих машин виявлено несправність нагнітача подушок безпеки.

Раніше стало відомо, що компанія Toyota відправить в ремонт 2,4 млн автомобілів з гібридними силовими установками. Близько 1,25 млн автомобілів відремонтують в Японії, а ще 830 тис. Машин відкличуть в США. Крім того, акція торкнеться 290 тис. Гібридів, реалізованих на європейському ринку. Нарешті, під відкликання потрапить частина автомобілів, проданих в Китаї, Африці та Австралії.

В «Тойоті» заявили, що в «рідкісних випадках» через збій в гібридній системі електроніка автомобіля може самостійно перейти на так званий «захисний режим», що призведе до втрати потужності або виключення силового агрегату.

Читайте також  У розвитку електромобілів здійснено прорив (Відео)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.