Експерти назвали 5 переваг установки на машину ГБО

0
195

Автоексперти назвали 5 переваг установки на машину газобалонного обладнання (ГБО). До прийняття такого рішення повинні підштовхувати не тільки подорожчання бензину, але і ряд перерахованих нижче переваг.

По-перше, з установкою на машину ГБО відбувається поліпшення екологічності вихлопних газів, оскільки суміш пропану і бутану, майже повністю згораючи, не вивільняє сірчано-свинцеві домішки. Через це у багатьох державах подібні заходи стимулюються наданням автовласникам таких транспортних засобів податкових пільг.

Читайте також  Представлений бюджетний хетчбек Hyundai Santro (Фото)

По-друге, запасу ходу стає майже вдвічі більше, адже автомобіль, на якому встановлено ГБО, при необхідності можна знову перевести на бензин і доїхати до потрібної заправки. Третя вигода – економія палива, оскільки завдяки використанню в якості палива газу його витрата скорочується, а коштує він дешевше бензину.+

Четверта перевага – відбувається збільшення робочого ресурсу двигуна шляхом зниження вібрацій і ударних навантажень на його рухомі деталі. В результаті на 200 000 км відстрочується перший капремонт. Також при переведенні машини на ГБО у зв’язку зі специфікою процесу згоряння пропан-бутанової суміші збільшується плавність роботи мотора.

Читайте також  КрАЗ приголомшив потужною новинкою (ФОТО)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.