Серійний BMW Z4 Roadster представлений на офіційних зображеннях – UaMotors – Все про автомобілі
UaMotors – Все про автомобілі
  • Головна
  • АВТО
  • Серійний BMW Z4 Roadster представлений на офіційних зображеннях
АВТО

Серійний BMW Z4 Roadster представлений на офіційних зображеннях

Баварські машинобудівники готують до презентації серійну версію моделі BMW Z4 Roadster, концептуальний варіант якої представили в минулому році. Напередодні прототип товарного родстера був показаний з усіх ракурсів.

У розпорядженні порталу Autoweek виявилися патентні зображення серійної моделі BMW Z4 Roadster. Даний автомобіль розроблявся «пліч-о-пліч» з відроджуваним спорткаром Toyota Supra, але машини практично не мають нічого спільного.

Судячи з патентним зображень, серійний BMW Z4 Roadster отримав зовнішні подібності зі своїм концептом, але не можна не помітити, що товарна версія родстера виглядає набагато скромніші, ніж шоу-кар.

 

 

 

 

 

 

 

Серійний BMW Z4 Roadster залишився при тих же пропорціях, що і концепт. Крім того, машина перейняла від шоу-кара широку радіаторну решітку і м’який дах. Моторний відсік автомобіля займе агрегат 3.0 з подвійним турбонаддувом, продуктивність якого складе 380 к.с. Баварці запевняють, що новинка стане «чистокровним родстером». Машина змагатиметься ринку з модель Porsche Boxster.

Останні записи

Залишити коментар